Free shipping on all orders within EU

Now Available to Shop @ Kaubamaja

KiRiVOO Family

Posted on February 19 2019

We are pleased to inform you that KiRiVOO timeless elegance is now exclusively available to buy from the department stores TALLINNA and TARTU KAUBAMAJA (Estonian designers sector) in Estonia. Currently is TALLINNA KAUBAMAJA selling KV SuSi collection and TARTU KAUBAMAJA selling KV Inflorescence collection.

*** 

PRESS RELEASE in Estonian
PRESSITEADE
19.02.2019

Rõõm on teatada, et alates veebruarist leiab TALLINNA ja TARTU KAUBAMAJA Eesti disaini osakonnast ja veebipoest aegumatu disainiga jätkusuutliku brändi KiRiVOO naisterõivad.

KAUBAMAJA moevaldkonna kaubandusjuht Kätlin Häninen ütleb, et KiRiVOO rõivakolletsioon sai valikusse võetud, et täiustada Kaubamaja Eesti disaini rõivastega, millel on kasutatud rahvuslike mustreid, kuid mis mõjuvad seejuures moekalt ja naiselikult.

KiRiVOO asutaja ja juht Ines Karu-Salo lisab: “Me imetleme Kaubamaja hoolivat klienditeenindust ning rõõmustame, et Kaubamaja väärtushinnangud ühtivad KiRiVOO omadega, soovides nahasõbraliku ja kõrgkvaliteetselt toodetud jätkusuutliku moe teha inimestele kättesaadavamaks. Oleme väga tänulikud ning loodame, et meie eksklusiivne koostöö saab olema pikk ja edukas.”

KiRiVOO on šikk, elegantne ja eestimeelne disainerrõivaste bränd teadlikule, stiilsele ja tugevale naisele. Naisele, kes hindab rõivaste juures selle eksklusiivsust, kvaliteeti ning häid kangaid, nagu näiteks sertifitseerutud orgaaniline puuvill ja bambusviskoos. Kõik riided valmivad professionaalse käsitöö tulemusel kõrge standardiga Tallinna õmblustöökojas ning kõrgehinnalised kangad hangitakse Euroopa eri riikidest. Veel hiljuti tutvustas KiRiVOO kahte uut kollektsiooni Tallinna moenädalal ja osales juhtival moemessil Inglismaal. Brändi jätkusuutlikku tegevust on veel tunnustanud Oxford Fashion Studio (LFW showcase), Not Just a Label, Sustainable Angle, Pure London, Common Objective, Conscious Fashion Campaign koostöös United Nations organisatsiooniga, Hilton Tallinn Park hotell ja Estonian Folks International.